Paravány - elegantní a nadčasové oddělovače prostoru

Paravány - praktické interiérové zástěny

Paravány jsou výbornou možností, jak elegantně opticky oddělit jednotlivé části místnosti, třeba jídelní kout od zbytku obývacího pokoje.

Naše zástěny jsou vyrobeny z přesného masívního dřevěného rámu o tloušťce 3cm s kovovými panty, které usnadňují rozkládání a skládání, a na něm nataženém vliesovém plátně s oboustranným potiskem s vysokým rozlišením. Povrch je polomatný, hrany jsou přelepeny saténovou páskou a celý výrobek je tak bezpečný i pro častou manipulaci. Spodní strana paravánu je opatřena plastovými nožičkami aby nemohlo dojít k poškození plovoucích nebo dřevěných podlah. Výška paravánu je optimálních 172cm, šířka je dle počtu dílů, třídílný paraván má 135cm, pětídílný 225cm.

Ekologické materiály, ze kterých je paraván vyroben, umožňují jeho bezpečné použití dětmi ve svém pokoji nebo v ložnici.

Dekorativní paraván využije každý kdo potřebuje oddělit pracovní nebo převlékací kout, prostor pro spaní nebo odpočinek, dokáže decentně skrýt prádelní koš. Je také velmi oblíben i wellness a masážními nebo kosmetickými salony, kterým pomůže s oddělením prostorů pro intimitu zákazníků.

Paravány - vyberte si motiv